Земеделието има нужда от приемственост, диалог и обща посока
По идея и инициатива на министъра на земеделието и храните Пламен Абровски в края на тази седмица ще се проведе първата среща между него и бивши министри на земеделието, които през годините са били част от управлението на сектора.
Целта е да бъде поставено началото на регулярна форма на диалог и експертен обмен. Съветът на бившите министри на земеделието ще бъде своеобразен консултативен орган, който ще обединява натрупания опит, идеи и решения от различни периоди на управление.
Земеделието има нужда от приемственост, диалог и обща посока.
